Přihlášení
E-mail:


Heslo:

Zapomenuté heslo

Napište nám

Objednávky přijímáme 
NONSTOP (po-ne, 7/24)

E-mail:
eshop@mojegalanterka.cz

Sledujte nás na FB
fb.com/MojeGalanterka.cz

Kontakty

Osobní převzetí
ul. Werichova, Olomouc

Příjem objednávek
733 109 017 Veronika

Techniká podpora
605 479 666 Robert

Anketa
Kolik let má vaše dítě?

Fotografie na webu

Autorská práva

Server
je jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály, texty i fotografie jsou majetkem provozovatele. Všechna práva jsou vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popis nákupu, parametry, obchodní podmínky, texty ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez předchozího písemného výslovného souhlasu provozovatele serveru. Názvy a označení zboží nebo části textů mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků nebo provozovatele serveru.

Bez předchozího souhlasu je zakázána jakákoliv další publikace. Kopírováním, zveřejněním a šířením textů nebo fotografií ze serveru (či námi provozovaných serverů) bez souhlasu majitele autorských práv se můžete vystavit následným právním a trestně právním důsledkům (§150 a §152) takového nezákonného jednání.

V případě zjištění porušení nebo zneužití našich autorských práv k našim textům nebo fotografiím nebudeme váhat využít veškeré právní a trestně právní kroky dle platné judikatury, práv k ochranné známce, našich autorských a majetkových práv včetně požadování náhrady vzniklé škody takovouto nezákonnou trestnou činností a to i soudní cestou. Kopírováním textů se také vystavujte riziku postihu dle § 33 zákona o přestupcích 200/1992 Sb. včetně sankcí.

Pokud chcete použít některé informace nebo fotografie ze serveru k další reprodukci nebo pro svůj web je nutné nejdříve získat souhlas majitele. V této záležitosti nás můžete předem kontaktovat.

 

Nevíte si rady s objednávkou?
Pomůžeme Vám
Copyright © 2017 Háčkované.cz :: HAND-MADE výroba